Aah Games Free Horse Puzzles

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 01 Digitales Design GmbH
Çocuğunuzun at sevisini arttırmasını ve ileri ki hayatında iyi bir binici olmasını istiyorsanız at sevgisini şimdiden aşılamak için önce bu oyunu oynatın.

Çocuğunuzun sosyallik konusunda sıkıntı çektiğini mi düşünüyorsunuz? Size göre arkadaşları ve yeni bir insanla tanışırken çekinik mi davranıyor? Bunun karakterinden değil de sosyal ortamlarda fazla bulunmamasına mı bağlıyorsunuz? O zaman yapmanız gereken şey çok basit. Onun yeni çevrelere girip yeni kişilerle tanışmasını saplayabilirsiniz. İnsanlar konusunda sıkıntı yaşıyorsanız hayvanlar ile kaynaşması onun için yine faydalı bir eylem olacaktır. Hem hayvan sevgisi hem iletişim gücü gelişecek olan çocuk sosyallik konusundaki sıkıntılarından kurtulacaktır.

İşte bu oyun içerisinde de çocuğunuzun zeka gelişimine ve sosyallik özelliklerine çok büyük katkı sağlayacak ve ona at sevgisini aşılayacak olan harika görseller yer almaktadır. At dünyası içerisindeki bir çok canlı ile ilgili yapbozların bulunduğu bu program sayesinde çocuğunuz hem kendisini geliştirecek hem de at dünyasına dair bir çok gizemi bu oyundan öğrenecektir. Atlar ile yeni ve kaliteli arkadaşlıkla kuracak olan çocuğunuz onlar ile konuşurken yeni bir at arkadaşına ulaşmak için bulmacaları çözmeye uğraşacaktır. Bu sayede beyin gelişimi tamamlanacak olan çocuğunuz bu oyunu oynarken son derece eğlenecektir.  

Çocuğunuzun zeka seviyesine ve sosyallik düzeyine son derece faydalı olacak olan oyunlar ile siz de çocuğunuzun gelişmesini istiyorsanız hemen indir butonuna basın daha fazla geç kalmayın. 

Aah Games Free Horse Puzzles indir